אגוזים ודיאטה

להעשיר את הדיאטה היומית עם אגוזים תזונה
אכילת אגוזים תורמת לשמירה על תפקוד בריא ושמירה על כושר
באגוזים יש הכל !
עשירים באנרגיה, חלבון, גדוש נוגדי חמצון, ויטמינים, מינרלים ועוד הרבה חומצות שומן אומגה 3. פריך עדין בחמאה, טעים להפליא.
אגוזים הם המתנות הנפלאות לאנושות ע"י אמא טבע

אנשים רבים שמתחילים דיאטה, מסלקים את האגוזים מהתפריט היומי שלהם בטענה שמדובר במזון עתיר שומן. ואמנם, אגוזים הם מאכל שיש בו ריכוז גבוה של שומן אך למעשה מדובר בהרכב שומני לא מזיק שלא רק לא יגרום לכם להעלות במשקל אלא אף יקל עליכם להשיל משקל עודף. מכיוון שהוא שונה בתכלית משאר המזונות השמנים.
למה כדאי לאכול אגוזים בדיאטה.

חשוב לזכור כי דיאטה מוצלחת ובריאה היא דיאטה שמקפידים עליה כל החיים ולא רק בחודשים של הימנעות לצורך ירידה במשקל בלבד. כל מי שנמנע ממזונות משמינים במהלך הדיאטה וחזר לאכול אותם לארח שהגיע למשקל הרצוי, גילה לצערו כי המשקל העודף חוזר ובגדול. מכיוון ששומן הוא אחד מן החומרים אותם האדם חייב לקבל דרך תזונתו, לא ניתן לוותר עליו כליל. הפתרון המושלם הוא לשלב שומנים בריאים בדיאטה שלכם באמצעות צריכה של אגוזים.

  • שומן בלתי רווי – רוב השומן שנמצא באגוזים השונים הוא שומן בלתי רווי, שאנו מזיק לגוף ואף ממלא פונקציות חשובות.
  • אומגה 3 – אגוזים הם מקור טוב לאומגה 3, חומצת שומן שנחוצה מאוד לתפקודו התקין של גופכם.
  • הורדת כולסטרול – לא רק שהאגוזים יכולים לספק לכם את כל השומן הבריא שגופכם צריך, הם גם עוזרים לכם לווסת את רמת השומנים ה"לא טובים" בדם ולהוריד רמות של כולסטרול, שידוע בתור גורם מספר אחד למחלות עורקים ומחלות לב.

מלבד השומנים, אגוזים מכילים את כל אבני הבניין שנחוצים לגוף בריא. הם עשירים בחלבונים הנדרשים לבניית שרירים. אם אתם מלווים את הדיאטה שלכם בפעילות גופנית, חלבון האגוזים יעזור לכם לחטב את הגוף ולבנות שרירים במהירות ובצורה בריאה. מלבד זאת, אגוזים מכילים כמות נדיבה של ויטמינים ומינרלים וכמובן סיבים תזונתיים שעוזרים לתפקוד המעיים והעיכול. אם אתם מתחילים דיאטה בריאה, אל תשכחו לכלול אגוזים.
Group of wholesome, organic food, including pear, apple, tomato, eggs, nuts, pecans, walnuts, carrot, banana, and apple, for a healthy diet or slimming New Year resolution.